Zachęcamy do skorzystania z 5% zniżki na wszystkie nasze produkty. Warunek jest prosty: wystarczy polubić Fan Page sklepu szafa-olafa.pl na Facebooku, a po dokonaniu zamówienia, wysłać do nas e-mail z informacją o chęci skorzystania z rabatu.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest poniżej:

 

Regulamin promocji „5% taniej”

§ 1. Postanowienia ogólne

1.1    Organizatorem promocji jest właściciel sklepu internetowego, funkcjonującego pod adresem szafa-olafa.pl.

1.2    Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy aktywnych kont na portalu społecznościowym Facebook (www.facebook.com), będących osobami fizycznymi.

1.3    Promocja obowiązuje od 4.05.2014 roku do odwołania.

1.4    Sprzedający zastrzega sobie prawo zakończenia promocji w dogodnym dla siebie terminie.

 

§ 2. Warunki promocji

2.1    Aby skorzystanie z promocji było możliwe, należy zalogować się na osobiste konto w portalu społecznościowym Facebook, przejść do strony oficjalnego fanpage’a sklepu szafa-olafa.pl, działającego pod adresem: www.facebook.com/szafaolafa i kliknąć ikonę lubię to na stronie głównej fanpage’a.

2.2    Wypełnienie założeń wymienionych w punkcie 4. niniejszego regulaminu uprawnia do otrzymania jednorazowej zniżki na zakupy w sklepie szafa-olafa.pl w wysokości 5% ceny końcowej zamówienia, z pominięciem kosztów przesyłki.

2.3    By skorzystać z rabatu należy niezwłocznie po dokonaniu zakupu, wysłać e-mail potwierdzający wypełnienie warunków niniejszego regulaminu.

2.4    Rabat zostanie naliczony tylko wówczas, jeśli imię i nazwisko osoby zamawiającej będą tożsame z danymi konta w portalu społecznościowym Facebook.

 

§ 3. Postanowienia końcowe

3.1    Promocją objęte są wszystkie produkty, stanowiące ofertę sklepu szafa-olafa.pl.

3.2    Promocja może być łączona z innymi rabatami udzielanymi przez Sprzedającego i jest od nich niezależna.

3.3    Korzystanie z promocji nie zmienia czasu realizacji zamówień.

3.4    Promocją nie są objęte koszty przesyłki doliczane do zamówienia.

3.5    Regulamin promocji funkcjonuje jednocześnie z Regulaminem ogólnym sklepu internetowego szafa-olafa.pl i jest od niego zależny.

3.6    Do wszelkich kwestii nie ujętych w regulaminie promocji, zastosowanie mają zasady Regulaminu ogólnego szafa-olafa.pl.