W sklepie Szafa Olafa oferujemy najpiękniejsze kołderki dla dzieci i niemowląt. Każda kołderka powstaje z niebywałą dokładnością, a przed wystawieniem w sklepie sprawdzany jest każdy detal produktu. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość na rynku.

Stosujemy najwyższej jakości bawełnę oraz oryginalną tkaninę  minky! Oferujemy także produkty na zamówienie – możesz sam zaprojektować kołderkę dla dziecka według własnego pomysłu. W tym celu odwiedź zakładkę produkty na zamówienie.

Nasze kołderki dla dzieci możesz wykorzystywać na wiele sposobów. Są idealne do łóżeczka dla niemowlaka, równie dobrze spiszą się w wózeczku czy foteliku samochodowym. Najważniejszą cechą jest jednak miękkość i puszystość kołderek. Twoje dziecko pokocha swoją nową kołderkę od pierwszego ujrzenia. Dajemy pełną gwarancję. Kołderki szyte są z oryginalnej tkaniny minky.

Każda oferowana kołderka jest również idealnym pomysłem na prezent dla noworodka. Bajkowe wzory na bawełnie (zwierzątka, ciasteczka, superbohaterowie…) wraz z puszystym polarem minky stanowią idealne zestawienie. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Najpiękniejsze kołderki dla dzieci i niemowląt minky tylko w szafa olafa.