Internetowy sklep dla dzieci i niemowląt: kocyki dla dzieci, kocyki minky, koce, kołderki, poduszki

Produkty na zamówienie

Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, płynący prosto z serca podarunek dla najbardziej niezwykłej osoby jaką znasz – stwórz go sam!

jak zamówić

Chcesz sprawić dziecku naprawdę wyjątkowy prezent? Zaprojektuj go sam! Wybierz jeden z produktów dostępnych w naszym sklepie, a następnie zdecyduj o materiale oraz kolorystyce według własnego pomysłu. Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, płynący prosto z serca podarunek dla najbardziej niezwykłej osoby jaką znasz – stwórz go sam!

 

Wybierz produkt

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz produkt, który chciałbyś zaprojektować (kocyk, rożek, poduszkę, ochraniacz do łóżeczka, zabawkę itp.).

Wybierz materiały

Projektując, możesz wybierać spośród materiałów dostępnych tutaj. Tkaniny można dowolnie ze sobą zestawiać: może to być bawełna i minky, wyłącznie bawełna lub tylko minky. Jeżeli widziałeś w sklepie produkt wykonany z tkanin, które Cię interesują, a nie ma ich wśród materiałów do wyboru, skontaktuj się z nami. Na Twoją prośbę sprowadzimy tkaninę do sklepu.

Wypełnij formularz

W formularzu kontaktowym przedstaw szczegóły dotyczące projektu: opisz co chciałbyś zamówić, podaj rozmiar produktu, nazwy wybranych tkanin oraz indywidualne uwagi/wskazówki dotyczące zamówienia.

Czekaj na odpowiedź

W ciągu 24h odezwiemy się do Ciebie, by poinformować o przybliżonym czasie realizacji zamówienia oraz kosztach. Ceny produktów wykonywanych na zamówienie indywidualne są takie same jak ceny produktów dostępnych w sklepie, posiadających tę samą specyfikę. Realizacja zamówienia spersonalizowanego trwa zwykle do 3 dni roboczych. Może się jednak wydłużyć w przypadku magazynowych braków niektórych wzorów. Poinformujemy Cię o tym niezwłocznie w korespondencji zwrotnej.

Złóż zamówienie

Jeżeli odpowiadają Ci warunki realizacji zamówienia przedstawione w informacji zwrotnej i jesteś zdecydowany na zakup produktu według własnego projektu, złóż zamówienie: podaj adres wysyłkowy oraz dokonaj płatności na rachunek bankowy Deutsche Bank 84 1910 1048 2623 9271 9431 0001. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji niezwłocznie po dokonaniu wpłaty.