Długopisy reklamowe i inne gadżety dla branży medycznej

Posted on

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe

Czym powinny charakteryzować się gadżety reklamowe tworzone z myślą o branży medycznej? Muszą być one jednocześnie estetyczne oraz praktyczne. Jedynie wówczas będziemy mogli mieć pewność, że nasi potencjalni partnerzy biznesowi będą z nich korzystali podczas codziennej pracy, utrwalając w swojej pamięci wizerunek naszej firmy. Na tego typu upominki warto wydać nieco więcej tak, by prezentowały się one estetycznie i były odporne na różnego rodzaju uszkodzenia takie, jak złamanie czy zalanie. Jakiego rodzaju gadżety warto podarować osobom zatrudnionym w branży, jaką jest medycyna?Długopisy reklamowe to jeden z gadżetów, bez którego nie może się obyć żaden lekarz. Wykorzystywane są one zarówno podczas wypisywania recept, jak i sporządzania notatek dla pacjentów. Taki produkt powinien być reprezentatywny, a co za tym idzie – najlepiej zdecydować się na model wykonany z wysokiej jakości metalu, który jest odporny na uszkodzenia. Najbardziej praktyczne są długopisy z niebieskim tuszem, lecz niekiedy spotkać można się także z ich czarną wersją. Na takim produkcie umieścić można zarówno logo naszej firmy, jak i hasło reklamowe czy dane teleadresowe.

Długopisy reklamowe nie mogłyby się obyć bez notesu lub zestawu karteczek, na których lekarz czy pielęgniarka może zapisać częstotliwości oraz dawki przyjmowania poszczególnych leków. Dobrym pomysłem będzie trwałe pudełko na pojedyncze, wyciągane, niewielkie karteczki, na środku którego umieścić można logo marki. Każdego lekarza ucieszy także kalendarz, w którym notować będzie mógł daty dyżurów czy najważniejszych wydarzeń branżowych.

Długopisy reklamowe niekiedy występują w nieco mniej standardowej wersji. Przykładem może być latarka w kształcie długopisu, z pomocą której lekarz jest w stanie sprawdzić, czy gardło pacjenta jest czerwone i zainfekowane. Równie praktyczne są piłeczki antystresowe, które pozwolą rozładować napięcie przed ciężką operacją lub po długim dniu pracy. Tego typu produkty dostępne są w wielu różnych kształtach i kolorach.

Tags: , ,