Internetowy sklep dla dzieci i niemowląt: kocyki dla dzieci, kocyki minky, koce, kołderki, poduszki

Produkty na zamówienie

Czas realizacji do 3 dni roboczych!

czas realizacji

Produkty na zamówienie – 3 dni robocze

Zamówienia spersonalizowane realizujemy zwykle do trzech dni roboczych. Czas realizacji zamówienia liczony jest od następnego dnia roboczego po wpłynięciu zamówienia. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy może się on wydłużyć w związku z magazynowymi brakami niektórych tkanin. W takiej sytuacji Klient jest informowanym o wydłużonym czasie realizacji jeszcze przed złożeniem zamówienia, by mógł zdecydować, czy chce zaczekać.

Uwaga! Czas realizacji zamówienia nie jest tożsamy z czasem dostawy produktu. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy, w zależności od wybranej przez Państwa opcji (przesyłka kurierska, przesyłka priorytetowa Pocztą Polską).

Produkty dostępne – 24h

Produkty dostępne od ręki wysyłane są w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem. Dostawa następuje zwykle następnego dnia roboczego po dostarczeniu przesyłki przewoźnikowi.

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku do godziny 12:00. Jeżeli do tej godziny Twoje zamówienie otrzyma status zrealizowanego, możesz liczyć na dostawę następnego dnia roboczego.